درباره نهال گستر نیکزاد

مجموعه نهال گستر نیکزاد با مدیریت داریوش نیکزاد با  بیش از چند سال  تجربه در زمینه نهال کاری ، نهال فروشی ، خرید نهال و احداث باغات میوه در قطب تولید نهال کشور در شهرستان میاندوآب  فعالیت دارد.

این مجموعه سالانه نهالستان‌هایی از انواع نهال پیوندی مثمر و غیر مثمر زیر کشت دارد که سالانه حدود………اصله نهال شناسنامه دارو مجوزدار تولید و به داخل وخارج از کشور صادر می‌کند.
خدمات مشاوره رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک احداث باغ و جنگل در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این مجموعه می باشد. کلیه نهال‌های این نهالستان زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کادر فنی مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر  می‌گردد.
نهال‌های تولید شده در نهالستان نمونه  شامل  تولید انواع نهال گردو پیوندی و همچنین انواع نهال هلو ، انواع نهال سیب، انواع نهال زردآلو، انواع نهال گلابی، انواع نهال شلیل، انواع نهال انگور، نهال فندق، نهال پسته،  نهال به، انواع نهال گیلاس و انواع نهال های  بادام و انواع غیر مثمر و مثمر برای احداث باغ میوه  و فضای سبز می باشد .
کلیه نهال های این مجموعه ، استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشاء آن غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماریها و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه دار  تولید گردیده است.